Blakstienų priauginimas

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS

Kiekvienos moters svajonė – gražios, ilgos, riestos ir tankios blakstienos. Deja, ne visos moterys gali džiaugtis natūraliai ilgomis ir tankiomis blakstienomis. Tačiau šiandien galite išpildyti šią savo svajonę ir pasipuošti dieviškomis blakstienomis ! Blakstienų priauginimas – tai geriausias pasirinkimas svajojančioms apie tankias, ryškias ir ilgas blakstienas. Natūraliai atrodančios blakstienos Jūsų žvilgsnį pavers paslaptingu, išraiškingu bei kerinčiu.

Pagal Jūsų akių formą bei pageidavimus, parenkame tinkamiausią blakstienų ilgį bei tankumą. Priauginus blakstienas Jūsų akys atrodys didesnės, ryškesnės ir išraiškingesnės.

Klienčių jau patikrinti pagrindiniai šios procedūros privalumai:

  • nereikia gaišti laiko nei rytiniam, nei vakariniam dažymuisi;
  • prieš miegą nereikia valyti blakstienų;
  • nereikia specialios blakstienų priežiūros;
  • blakstienos nesilanksto, išlieka gražios, riestos ir atrodo tarsi būtų natūralios;
  • dirbtinės blakstienos yra atsparios vandeniui, galima drąsiai mėgautis pirties teikiamais malonumais, vandens pramogomis ir gyventi įprastą gyvenimą.

Blakstienų korekcija

Rekomenduojama blakstienas koreguoti kartą per 2–3 savaites.

Blakstienų nuėmimas

Priaugintos blakstienos nuimamos specialiomis priemonėmis. Blakstienų negalima nuėminėti savarankiškai su augaliniu aliejumi.

Blakstienų dažymas

Klasikiniu būdu priaugintas blakstienas galima dažyti tušu, tačiau nebūtina, nes blakstienos ir taip atrodo ryškios bei išraiškingos.

Blakstienų priauginimas, nešiojant kontaktinius lęšius

Priauginti blakstienas taip pat galima ir toms klientėms, kurios nešioja kontaktinius lęšius. Prieš kiekvieną priauginimo arba profilaktikos procedūrą būtina kontaktinius lęšius išimti iš akių. Po procedūros, kaip ir buvote įpratusi, galite nešioti kontaktinius lęšius.

Alergija

Blakstienų priauginimas nerekomenduojamas, jei esate alergiška klijams. Tokio tipo alergija pasitaiko retai, tad tikimybė, kad ja sergate – nedidelė. 

Priaugintų blakstienų priežiūra

  • artimiausias 24 valandas po priauginimo procedūros nedrėkinkite akių;
  • prieš priauginimo arba korekcijos procedūras nenaudokite tušo;
  • makiažą nuo akių valykite prausikliu ar losjonu, skirtu normaliai odai, nenaudokite pienelių ir aliejukų;
  • blakstienų tušą plaukite vandeniu, nenaudokite atsparaus vandeniui tušo;
  • pasireiškus bet kokiai alerginei reakcijai, reikia kreiptis į specialistą, kuris nuims blakstienas. Tokie atvejai – reti, galimi tik itin jautrių akių savininkėms. Alerginė reakcija praeina po kelių dienų, lašinant akių lašus.

Processed with MOLDIV