Veido procedūros

 

    Grožio planas HYDRO, stipriai drėkinanti procedūra. Giliai drėkinantis, itin stangrinantis, maitinantis ir tonizuojantis poveikis.

    Grožio planas BALANCING, balansuojanti ir antioksidantinė procedūra. užkertantis kelią senatvės požymių atsiradimui ir tuo pačiu balansuojantis, stangrinantis, maitinantis ir gaivinantis poveikis.

    Grožio planas LUXURY, prabangi veido procedūra su aukso dulkėmis. Atgaivinantis, praturtintas mineralaism, jauninantis, stangrinantis, maitinantis ir tonizuojantis poveikis.

     Grožio procedūra PURIFYING, deguonimi praturtinta ir valanti procedūra. Valantis, praturtintas deguonimi, suteikiantis energijos, atgaivinantis, stangrinantis, maitinantis ir tonizuojantis poveikis.

     Grožio planas SHINE CONTROL jūros dumblių matinis efektas ir drėkinimas. Padrėkinta, sutvirtinta ir elastingesnė oda. Subalansuoja odą ir pašalina nenorimą blizgesį.

     DERMAHEAL ULTIMATUM PTX procedūra. Inovatyvūs produktai su botulino poveikiu, BE toksino. Hexapeptide - 46 išgaunami efektai yra akivaizdūs. Produktų ingredientai peptidai natūralūs ir saugūs! PTx priemonės veikia kompleksiškai, išgaunamas ne vienas estetinis efektas. 

Efektas matomas jau po pirmos procedūros.
Kiekviena išvardinta procedūra puikiai atstato odos elastingumą, išlygina spalvą bei tekstūrą.
Procedūrą parenka pagal veido odos problemą.

© Apatinė puslapio informacija. Kūrybinė grupė: LIMPUS