Plaukų priauginimas

Plaukų priauginimas sukėlė tikrą revoliuciją grožio pasaulyje. Svajonė apie ilgus, vešlius ir žvilgančius plaukus vos per porą valandų gali virsti realybe. Siekdamos tobulos ir nepriekaištingos išvaizdos net ir žinomiausios užsienio žvaigždės neapsieina be priauginamų plaukų sruogų.

Pagal jūsų poreikį bei plauko struktūrą gali pasiūlyti Jums geriausiai tinkantį plaukų priauginimo būdą (karštasis, juostelėmis, ultragarsu). Procedūroje yra naudodami tik natūralūs, europietiški bei salviški plaukai. Sruogos plonos, nematomos ir nejaučiamos, tvirtinamos prie natūralių plaukų, netempia ir nesukelia diskomforto. Plaukų priauginimas padės jums greitai džiaugtis ilgais, vešliais ir blizgančiais plaukais. Plaukų ilgis gali siekti iki 70 cm, plaukų apimties padidinimas - iki 3 kartų.

Tinkamai prižiūrint, priaugintais plaukai galima džiaugtis iki 6-7 mėnesių. Plaukų priežiūrai rekomenduojame tik specialiai tam skirtus šampūnus ir kondicionierius bei šepečius. Jie suteikia priaugintiems plaukams elastingumo ir neleidžia jiems veltis. Detaliau su priaugintų plaukų priežiūra jus supažindins plaukų priauginimo specialistas konsultacijos arba priauginimo metu.

 

Kainynas:

Plaukai Socap/Baltic Hair/Nano Hair/Balmain

Plaukai (1 sruoga) 20 - 70cm. - 5 - 14Lt

 

Plaukų priauginimas - 1 sruoga - 6Lt*

Plaukų priauginimas juostelėmis - 200 - 400Lt*

Priaugintų plaukų nuėmimas - 1 sruoga - 2 -3Lt

Plaukų plovimas ir sušukavimas po korekcijos  - 40Lt

Priaugintų plaukų korekcija juostemėlis - 550Lt

Priaugintų plaukų juostelėmis nuėmimas + sušukavimas - 150Lt

*Paslaugos kaina be plaukų. Nuolaidos gali būti taikomos tik paslaugai.

© Apatinė puslapio informacija. Kūrybinė grupė: LIMPUS