Makiažai

  

VIZAŽISTO PASLAUGOS   

                       

Makiažas visuomet buvo neatsiejama moters įvaizdžio dalis. Bėgant laikui, kito makiažo tendencijos, atlikimo technologijos, tačiau tikslas išliko tas pats – išryškinti kiekvienos iš Jūsų individualumą ir grožį. Kurdami  makiažą, salono vizažistai siekia išryškinti veido individualumą ir atskleisti gražiausius jo bruožus, leisti kiekvienai moteriai spinduliuoti grožiu bei savitu žavesiu.

Mūsų salono meistrai atlieka dieninius, vakarinius, šventinius bei karnavalinius makiažus. Išskirtinius vestuvinius makiažus siūlome atlikti ne tik nuotakoms, bet ir jaunikiams bei svitos nariams. Taip pat salone vyksta ir individualios makiažo pamokos, kurių metu supažindinama su koloristikos ir makiažo technikos pagrindais.

 

 

Dieninis makiažas

 Tai natūralus, lengvas makiažas, tinkantis kasdienai. Su šiuo makiažu būsite natūraliai graži.

 

Vakarinis makiažas

Vakarinis makiažas yra skirtas įvairioms progoms. Tai išraiškingas, moters veido bruožus paryškinantis makiažas, kuris išlieka ryškus ir nepakitęs viso vakaro metu.

 

Proginis makiažas

Ypatingos Jums šventės metu norisi atrodyti tobulai. Todėl makiažas tampa itin svarbiu akcentu. Proginis makiažas, tai prabangus, ypatingoms progoms skirtas ir itin kruopščiai atliekamas mūsų specialistų darbas, atliekamas atsižvelgiant į individulius pageidavimus, derinamas prie aprangos ir įvaizdžio detalių. Šis makiažas puikiai atrodo tiek dienos šviesoje, tiek ir sutemus. Jūsų išvaizda išliks nepriekaištingas visos šventės metu.

                                                                                                                      

© Apatinė puslapio informacija. Kūrybinė grupė: LIMPUS