Kirpyklos paslaugos

 

KIRPĖJO-STILISTO PASLAUGOS

 

Mūsų komandos pagrindas - tai profesionalūs kirpėjai bei stilistai, kurie kiekvienam klientui geba parinkti jam labiausiai tinkantį kirpimą, šukuoseną ar plaukų spalvą. Nuolat ieškome kompromisų, kas labiausiai tinka ir patinka mūsų klientams, todėl šypsena Jūsų veide po atliktos procedūros – mums vertingiausia. 

Tiek patys, tiek ir savo klientus kviečiame orientuotis į ilgalaikį rezultatą: skatiname rūpintis ne tik plaukų išvaizda, bet ir jų sveikata. Savo klientams rekomenduojame plaukus ir galvos odą puoselėjančias procedūras, kurios padeda išspręsti su plaukų priežiūra susijusias problemas. Naudojame tik patikrintą ir kokybišką kosmetiką – EMMEDICIOTTO, WELLA, PAUL MITHCELL, PHILIP MARTIN'S, kuri išskirtinai gaivina plaukus, suteikia jiems spindesio bei gyvybės. 

 

KERATINO PROCEDŪRA

 

Keratino procedūra – tai revoliucinė naujovė plaukų priežiūros srityje. Išskirtinis keratino junginys PAUL MITCHELL AWAPUHI WILD GINGER yra stipri plaukų gydymo ir atstatymo sistema. Keratino kompleksas, susidedantis iš trijų svarbiausių keratino proteinų, leidžia ingredientams giliai prasiskverbti į plauko šerdį ir atstatyti jo struktūrą. Lygiagrečiai ši sistema „uždaro“ plauką ir patikimai saugo nuo pažeidimų. Sausi ir pažeisti plaukai akimirksniu tampa sveiki ir spindintys.

Keratino procedūra net iki 80 proc. sumažina plauko lūžinėjimą, 35 proc. sustiprina jų spindesį ir 67 proc. apsaugo spalvą.

 

PLAUKŲ LAMINAVIMAS

 

Plaukų laminavimas – tai procedūra, po kurios Jūsų plaukai taps pastebimai storesni, įgaus blizgesį, lygų paviršių, taps purūs bei elastingi. Pakaks vos vienos procedūros ir plauko kokybė kardinaliai pasikeis. Veikliosios medžiagos apgaubs Jūsų plauką, jo nesulipdydamos, ir apsaugos nuo neigiamo temperatūros, klimato bei cheminių medžiagų poveikio. Unikalūs ingredientai padengs plauko struktūros nelygumus ir apsaugos nuo tolimesnio plauko pažeidimo. Plaukų laminavimas taip pat padės išsaugoti spalvos sodrumą, pakoreguoti nepageidaujamą plaukų atspalvį ir suteikti norimą. Tiesiems plaukams procedūra suteiks papildomą apimtį, o garbanotus – pavers glotnesniais ir lengviau valdomais. Procedūra tinka visų tipų plaukams: natūraliems, dažytiems, balintiems ar chemiškai sušukuotiems. Rekomenduojama laminavimą atlikti kas 3-4 savaites.

 

Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu

 

Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu – tai pirmasis tiesinimo būdas, veikiantis kaip integruota procedūrų sistema, daranti poveikį plauko žievei ir paviršiui, nenaudojant formaldehido. Plaukų tiesinimo kompleksas sukurtas bioaktyvaus organinio keratino pagrindu. Keratinas – pagrindinis žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymas. Tai natūrali medžiaga, padedanti atstatyti natūralias plaukų galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti.

Plaukų tiesinimo sistema ištiesina plaukus, pašalina bet kokį nepageidaujamą jų pasišiaušimą, o svarbiausia – suteikia sveiką išvaizdą, pripildydama jų struktūrą organiniu keratinu. Pažangi tiesinimo technologija su hidrolizuotu keratinu – tai grožio eliksyras Jūsų plaukams.

Prieš atlikdami procedūrą specialistai įvertins Jūsų plaukų būklę ir nustatys, kokio stiprumo produktas bus reikalingas norint ištiesinti net pačias smulkiausias garbanas. Atliekant procedūra, kiekvienai plaukų sruogai bus suteikta maksimali priežiūra ir apsauga.

 

GALVOS ODOS GYDYMAS

 

Dėmesys galvos odai yra ne mažiau svarbu, nei dėmesys plaukams. Nesirūpinimas galvos odos problemomis neigiamai veikia tiek Jūsų savijautą, tiek ir Jūsų plaukų išvaizdą. Salone atliekame procedūras jautriai, pleiskanų, seborėjos pažeistai galvos odai, sprendžiame plaukų slinkimo problemas. Po gydomųjų procedūrų oda bus nuraminta, sudrėkinta, sveika ir švari.

© Apatinė puslapio informacija. Kūrybinė grupė: LIMPUS